RegulatorTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy z funkcją adaptacji

Programator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie zalety skomplikowanego termostatu elektronicznego z funkcją bezprzewodowego sterowania przez seić WiFi.Umożliwia regulowanie układem grzewczym: podłogowym elektrycznym, podłogówką wodną, kaloryferami elektrycznymi, grzejnikami do instacji wodnej. Ma dotykowy wyświetlacz o przekątnej dwóch cali. Najważniejszym plusem jest wielobarwny, panel z funkcją dotykową i zdalne sterowanie za pomocą smartfonów. Termostat temperatury Elektra OWD5 WIFI daje możliwość regulacji temperatury w ciągu 24 – godzinnym i 7 dniowym. Regulator uczy się bezwładności cieplnej podłoża i wie, w jakim momencie należy włączyć albo wyłączyć grzanie, by uzyskać zadaną temperaturę o wskazanej porze dnia. System Programowania obejmuje 6 trybów w czasie doby. Istnieje sposobność ustawienia do każdego zdarzenia osobnej temperatury.
To co najważniejsze:
-znaczna precyzja utrzymywanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – uczenie się bezwładności instalacji ogrzewania i pomieszczenia – dzięki temu potrafi odpowiednio wcześnie włączyć ogrzewanie, by otrzymać ustawioną temperaturę o wyznaczonej porze,
– zdalne sterowanie przez internet – zdalna weryfikacja i sposobność aktualizacji temperatury niezależnie od miejsca, gdzie się znajdujesz – wystarczy pobrać oprogramowanie na smartfon – można sterować nawet kilkoma termostatami z jednej aplikacji.
-pełna eksploatacja w języku polskim
Termostat temperatury Elektra OWD5 WIFI oferowany jest z czujnikiem temperatury powietrza i sensorem temperatury podłogi na przewodzie. Modułowa obudowa daje szansę na montaż w puszkach innych producentów, na przykład w celu integracji z włącznikami oświetlenia. Rozmiar: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Gwarancja 2 lata.