Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza elektryczna marki Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i bezprzewodowym obsługiwaniem i akcesoriami do montażu. Jest to oferta dla użytkowników, oczekujących możliwości zdalnej kontroli i regulacji grzania. Rozwiązanie sprawdzi się w momencie, kiedy powracamy do mieszkania o różnych porach i pragniemy sobie niezależnie od nastawy programatora tygodniowego zagwarantować komfortową temperaturę. Komplet wskazany jest również optymalnym wyborem do podgrzewania pomieszczeń domów sezonowych, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu możemy włączyć ogrzewanie przed przyjazdem.

To co najistotniejsze:

– samoprzylepna siateczka – ułatwia rozkładanie i zapobiega przed przesuwaniem maty przy aplikacji kleju,

– 3,9mm grubości – można ją umieścić w kleju wprost pod kafelkami bez unoszenia podłogi,

– moc 160W/m2 – duża moc powoduje, że nadaje się do ogrzewania zasadniczego, jak również do zastępczego dając skuteczne nagrzewanie podłogi.

– sensoryczny wyświetlacz z intuicyjnym menu to prostota uruchomienia oraz eksploatacji,

– moduł WiFi – umożliwia bezprzewodowo obsługiwać i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – bezprzewodowe sterowanie można zrealizować przez dowolne pasmo internetowe (również komórkowe).

Mata grzejna dostarczana jest w rolce o wymiarze 0,5m, a jej samoprzylepny grunt można ciąc by dopasować do wybranego rozkładu posadzki. Dokładne wiadomości dotyczące montażu maty oraz programatora znajdziesz w instrukcji dołączonej razem z zestawem.

Skład zestawu:

– mata grzewcza Elektra z rodzaju MD160 – jednostronnie zasilana.

– czujnik z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury pomieszczenia i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszel łączące matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wykonana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.