Kotły Vailanta z buforem na ciepłą wodę i regulatorem – kwadratowa siła ogrzewania

Zestaw kotła energooszczędnego marki Vaillant ecoTec 23kW z kwadratowym buforem na ciepła wodę 100l i sterownikiem calorMatic 450 to kompletne źródło grzania i zagrzewania wody dla pojedynczego obiegu grzewczego. Obiegiem może być układ grzejników albo podłogówka. Tak skonstruowany zestaw umożliwia dostarczenie ciepła dla domu o powierzchni nawet 250 m2 i ciepłej wody dla 2-3 osób.
Natomiast zestaw składający się z kotła Vaillat ecoTec 23kW, kwadratowego zasobnika o pojemności 100l i regulatora calorMatic 470 wraz z czujnikiem VR61 i modułem VR10 tworzy pełen zestaw do zagwarantowania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania zbudowanego z dwóch niezależnych obiegów grzewczych. układy mogą być dla przykładu składające się z grzejników i składające się z podłogówki. Taki zestaw gwarantuje wystarczającą ilość ciepła dla kwater i domów do 250m2. Pojemność bufora dostarcza c.w.u do kilku miejsc pobrań równocześnie dla nawet 2-3 osób.
System kondensacji pieców podwyższa ich skuteczność i umożliwia obniżenie rachunków w ogrzewaniu. Piec ma większą skuteczność przy 30% obciążeniu otrzymuje 108%. Funkcja Aqua Kondens System (ASK) pozwala na wykorzystanie efektu kondensacji również w trybie podgrzewania wody co daje kolejne oszczędności. Dodatkową zaletą jest możliwość dopasowania do innego typu gazu poprzez przeregulowanie pieca. Piece zawierają dwustopniową pompę sterowaną z poziomu elektroniki kotła, odpowietrznik, naczynie wzbiorcze i zawór bezpieczeństwa.
Bufor stojący Biawar Quattro, wymieniony w pakietach, ma pojemność 100l i wysoką klasę oszczędności energetycznej A ze stratą postojową tylko 32,08 W/dobę. Nietypowy kwadratoway kształt uzupełnia formę kotła.
Sterowniki tygodniowe użyte w obu zestawach to calorMatic z tym, że model 450 nadzoruje pojedynczym układem grzejnym i układem ciepłej wody, a 470 wraz z modułem VR61- dwoma układami grzewczymi.
Tak skonstruowane zestawy to najwyższa jakość gwarantowana przez czołowych producentów z branży techniki grzewczej w wyjątkowej cenie, niedostępnej w żadnej innej ofercie.

piec_vaillant_ecotec_pro_23kw_q100l_cm450