Kaloryfery montowane w podłodze

Grzejniki kanałowe to luksus temperaturowy połączony z elegancją i wysoką jakością – idealne rozwiązanie dla wymagających.
Design teraźniejszych wnętrz stwarza projektantom coraz więcej problemów, często również zbyt mało miejsca na grzejniki ścienne, a klasyczne powierzchniowe ogrzewanie podłogowe wymaga specjalnego przystosowania konstrukcyjnego budynku. Najlepszym sposobem w tej sytuacji są kaloryfery podłogowe. Układ ogrzewania kanałowego podłogowego nie ogranicza przestrzeni, to najlepsze rozwiązanie ze względów estetyki. Można je dowolnie rozmieszczać w pomieszczeniu, ale w większości przypadków umieszczane są najbliżej przeszkleń. Kaloryfery podłogowe nie tylko idealnie grzeją wnętrza, ale też chronią przed wnikaniem zimnego powietrza z tarasów, balkonów, ogrodów zimowych, wiatrołapów, przewiązek itp.
W przeciwieństwie do ogrzewania podłogowego kaloryfery kanałowe mają możliwość ogrzewać wnętrza samodzielnie, szybciej też reagują na wahania warunków we wnętrzu, będąc jednocześnie układem łatwym do wyłączenia i sterowania.
Aquilo to linia grzejników Purmo zaprojektowana, by celować w wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyprodukowane są w różnych wersjach ? z wentylatorami F1T, z wentylatorami wzmocnionymi, które posiadają wyższą moc cieplną: Aquilo F1P, jak i bez wentylatora FMK. kaloryfery kanałowe też mogą pracować jak klimatyzator i chłodzić wnętrza. Są to wybrane serie Aquilo F2C jak i F4C.

grzejnik-kanalowyf1p