Zasilany na prąd przepływowy podgrzewacz zimnej wody Amicus EPO2

Zasilane prądem ogrzewacze zimnej wody Amicus EPO2 to ciśnieniowe urządzenia do ekspresowego, przepływowego podgrzania wody. Przepływowe podgrzewacze to niewielkie i tanie urządzenia umożliwiające ekspresowe dostarczenie ciepłej wody. Ich zasadniczą mocną stroną jest to, że nie są ograniczone pojemnością bufora i pozwalają na używanie gorącej wody w wybranym momencie. Wykładnikiem użycia do większej ilości punktów poboru ciepłej wody jest jedynie ich siła.
Firma Kospel w swojej ofercie oferuje model o uniwersalnym przeznaczeniu, gdyż daje się go obracać i dzięki temu montaż umożliwiony jest zarówno nad i pod umywalką. Małe gabaryty przyrządu umożliwiają montaż generalnie w dowolnym miejscu.
Zamontowany fabrycznie drobnostrumieniowy perlator gwarantuje komfortowe użytkowanie oraz do 50% zaoszczędzonej wody i kosztów prądu. Połączone są do sieci 230V. W zależności od dostarczania ciepłej wody do miejsc odbioru montuje się ogrzewacz elektryczny od 3,5 kW przy podłączeniu do umywalki. Od 4,5kW w przypadku podłączenia do dwóch umywalek jednocześnie. Przy używaniu zlewozmywaka sugerowane jest zamontowanie urządzenia od 5,5kW. Moc urządzenia umożliwia uzyskanie nawet 2,9 l/minutę ciepłej wody. Każde z urządzeń ma atest higieniczny.

podgrzewacz_przepływowy_amicus_epo2