System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zbiór detali przeznaczonych do tworzenia niedrogiej garderoby lub wyposażenia szafy wnękowej. Jest to system wieszany, którego montaż jest bardzo prosty. Opiera się on na montażu szyny poziomej do ściany, na której mocuje się szyny pionowe, a na nich pozostałe detale, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki. W taki sposób daje się stworzyć praktyczny system przechowywania, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymogów. Plusem systemu elfa jest możność zmiany montażu poszczególnych detali w dowolnej chwili lub rozszerzenia całego systemu. Dostęp do przechowywanych rzeczy jest ułatwiony dzięki wysuwnym elementom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).
Doskonałym uzupełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To ekskluzywna seria towarów wykonanych z prawdziwego drewna, do kupienia w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Mariaż metalu oraz drewna dodaje wnętrzu szyku oraz klasy tym samym oferując maksimum wolności kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można dowolnie zestawiać, właściwie dopasowując do własnych wymogów stwarzając tym samym unikalne rozwiązania.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również tworzenie nowatorskich przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to najlepsze okolice na organizowanie drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez wykorzystania narzędzi i bez ingerencji w płaszczyznę drzwi.

system_elfa_classic