Sterownik do ogrzewania podłogowego

Sterownik do ogrzewania podłogowego Elektra Ekocontrol to nowoczesny regulator wyposażony w 2 czujniki. Pozwala mu to precyzyjnie kontrolować temperaturę powietrza w pomieszczeniu jak i temperaturę podłogi. Sprawdzanie temperatury parkietu jest istotna z dwóch powodów bardzo wysoka temperatura podłogi jest męcząca na dłuższą metę. Drugim powodem jest ochrona posadzki przed przegrzaniem w przypadku paneli podłogowych aby uchronić je przed zniszczeniem.

RegulatorEkocontrolma wbudowany także programator tygodniowy.Zapewnia on możliwość ustawienia niższej temperatury lub wyłączenie ogrzewania na godziny nocne w ciągu dnia gdy żadna osoba nie korzysta z pomieszczenia. Daje to możliwość w sposób wyraźny zmniejszyć koszty energii.
Najważniejsze właściwości omawianego termostatu to:
Maksymalne obciążenie 16A pozwala na bezpośrednie podłączenie nawet kilku mat grzewczych.Podtrzymanie ustawień w chwili odłączenia zasilania 230V.Dwa czujniki temperaturykontrola ogrzewania w/g temperatury powietrza, podłogi lub obu naraz.Nastawa na siedem dni w tygodniu.Kalibracja sensorów konieczna gdy czujnik podłogowy lub regulator umieścimy w nietypowym miejscu.

http://www.300energia.com/maty-grzewcze