Bojler prądem Slim 40L360x690mm


Pojemnościowy elektryczny ogrzewacz wody typu Slim został odpowiednio skonstruowany do miejsc o małej powierzchni. Dzięki małej średnicy – 36cm zabiera znacznie mniej obszaru niż powszechnie dostępne bojlery. Znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz ciepłej wody w łazience i kuchni. Dedykowany jest do montażu ponad punktem pozyskania c.w.u.. Bojler zasilany prądem Kospel Slim 50L 360x810mm dysponuje mocą znamionową 2000W i podłączany jest do prądu 230V.


Na specjalny komentarz zasługuje konstrukcja pojemnika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali i zabezpieczony równomiernie na całej powierzchni specjalistyczną farbą o właściwie dopasowanej grubości. Warstwa izolacyjna zrobiona jest z grubej warstwy poliuretanu. Gwarantuje to dużą trwałość zbiornika a także niższe koszty eksploatacji w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Podgrzewacz elektryczny Slim posiada możliwość sterowania temperaturą wody w zakresie 20-77 st. C. Uzupełniająco wyposażony jest w funkcję przeciwzamrożeniową. Tryb AUTO pozwala na ustawienie czasu pracy oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z potrzebami za pośrednictwem tabletu i aplikacji producenta. Umożliwia to wysoce optymalne korzystanie z podgrzewacza.