Sterownik ogrzewania Elektra Toruń

Innowacyjny, umożliwiający komunikację zdalną sterownik OWD5 – opis produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI scala w sobie walory rozwiniętego termoregulatora elektronicznego z trybem bezprzewodowego sterowania przez internet.

Pozwala na sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami na centralne ogrzewanie wodne.

Posiada dotykowy fronto przekątnej dwa cale. Znaczącym atutem jest wielobarwny, dotykowy ekran i zdalne sterowanie za pomocą tabletów. Daje możliwość programowania ciepła w okresie dobowym oraz tygodniowym. Sterownik nabywa wiedzy o bezwładności cieplnej podłogi i wie, w jakim momencie musi włączyć lub wyłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć nadaną ciepłotę o określonej okresie w ciągu dnia. System oprogramowania może wynosić do 6 trybów w trakcie dnia. Istnieje opcja przypisania do każdego trybu innej ciepłoty.

To, co najistotniejsze

  • wysoka dokładność utrzymywanej temperatury,
  • funkcja dostosowania – nabywa wiedzy o bezwładności układu grzania i pomieszczenia – dzięki temu umie wcześniej załączyć układ grzewczy aby uzyskać żądaną temperaturę o konkretnej godzinie,
  • zdalne regulowanie przez komputer – bezprzewodowa kontrola i opcja wahnięć ciepłoty bez uzależnienia od statusu gdzie się mieścisz – starczy pobrać apkę na telefon – możesz regulować choćby paroma termoregulatorami z tej samej apki.
  • całościowa obsługa w języku polskim,

Regulator przysyłany jest z czujnikiem ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogowym.

Segmentowa pokrywa umożliwia instalację w ramkach innych wytwórców np w celu dopasowania z włącznikami oświetlenia. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm