Nagrzewnica wodna powietrza w pakiecie Leo Duo 90

Wodna nagrzewnica pomieszczeń w zestawie z automatyką sterującą dedykowane są do ogrzewania pomieszczeń: magazyn, warsztaty, sklepy.
Skuteczność nagrzewnicy jest uzależniona od temperatury wody w układzie CO, warunków w ogrzewanym budynku i od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ CO powinien zagwarantować także odpowiednią ilość gorącej wody w ilości np. 900 l/h.

Przykładowym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna powietrza w pakiecie Leo Due 40.

Ten zestaw będzie optymalne dla osoby która chce kupić tani i skuteczny system. Kluczowa sprawa to ta że ten zestaw zawiera wszystkie kluczowe elementy potrzebne do montażu. Dostarczana jest nagrzewnica wodna 1 2 lub 4, automatycznyregulator temperatury z sterowaniem wentylatorów, odpowiednio dobrane elastyczne przewody przyłączeniowe i dodatkowo powielacz sterowania. Taki zestaw daje pewność uniknięcia kłopotów w czasie uruchomienia. Ponad to jest także możliwość dalszej rozbudowy w ramach zestawu.
Bardzo ważną kwestią jest poprawny dobór nagrzewnic w taki sposób aby zagwarantować odpowiednią moc grzewczą do kubatury pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba brać pod uwagę zapotrzebowanie na ciepło, temperaturę zasilania. Szczegółowy opis procedury jest dostępny w opracowaniu jaka nagrzewnica powietrza. Zestawy w zestawachLeo Uno znajdziesz w najlepszych sklepach wysyłkowych oraz klasycznych nie tylko w Rzeszowie.