Klimatyzator Split Saunier Duval SDH

Zestaw klimatyzacji Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-chłodzące, przeznaczone do pomieszczeń mieszkaniowych, użyteczności publicznej i pensjonatów.
Maksymalna wydajność i małe zapotrzebowanie na energie elektryczną jest potwierdzone certyfikatem A++. Dzięki temu jest znakomitą propozycją dla firm, które poszukują klimatyzatora przeznaczonego do pracy nie tylko jako klimatyzator, ale także jako nad wyraz tanie źródło ogrzewania pomieszczeń.Efektywna sprężarka sprawia, że dogrzewanie budynku jest 2 krotnie tańsze, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Klimatyzator Split Saunier Duval SDH 17-035 NW polecamy do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od16 do 50m2 – obliczone dla wysokości pomieszczenia do 2,7m, Zestaw zawiera także pilota na podczerwień.Natychmiastowe chłodzenie budynku gwarantuje wewnętrznywentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zapewni sprężarka o sprawności 2:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator jednostkę wewnętrzną Saunier Duval 17 NWI, wymiennik ze sprężarką Saunier Duval 17-NWO,pilot IR, instrukcja użytkowania.

http://sklep.eo.net.pl/kategoria-produktu/klimatyzatory/