DomoPlus ? gniazdo wtykowe z plusem czyli na poziomą plus kątową wtyczkę

Bezpieczeństwo to podstawa. Jest to nader istotne tam, gdzie bywają nasi najbliżsi i dzieci, czyli w domu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch czynników to jest elektryczności i wody. Tylko gniazda wtykowe DomoPlus pozwalają na przyłączenie i działanie instalacji elektrycznej w sytuacjach narażenia na działanie wody.
Świetnie sprawdzają się w znajdujących się blisko domu ogródkach. W wypadku podłączenia elektrycznej kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy ozdobić światełkami front naszego domu. Nie musimy obawiać się o model wtyczki jaką mamy. Obojętnie czy podepniemy urządzenie zakończone poziomą, czy też kątową wtyczką, gniazdo będzie można zatrzasnąć i uzyskać pełną wodoszczelność. Umożliwia to, niestety sporych wymiarów konstrukcja gniazda. Odpowiednia głębokość i ruszająca się wkładka umożliwia takie rozwiązanie. Dodatkowy zacisk wykonany z żelu ochrania i uszczelnia wystający przewód zasilający. Szczelność połączenia sprawdza się również w wypadku działania w trudnych warunkach jak zapylenie, wilgoć, opady deszczu czy śnieg.
Gniazda można zainstalować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazdek mocowanych na tynku można zamontować je w poręcznej zbiorczej puszcze.
Scame DomoPlus to idealne, bezpieczne i wielozadaniowe gniazdko do użytku domowego w trudnych sytuacjach.

scame_domoplus_podtynkowe